Home Laptops & Accessories Laptops HP OMEN TRANSCEND 14-FB0013 GAMING | Core™ Ultra 7 155H | 1TB SSD | 16GB | 14″ (2880×1800) | 2ms OLED | 120Hz | WIN11 | NVIDIA® RTX 4060 8192MB | SHADOW BLACK | RGB Backlit Keyboard
Click to enlarge
HP OMEN TRANSCEND 14-FB0013 GAMING | Core™ Ultra 7 155H | 1TB SSD | 16GB | 14″ (2880×1800) | 2ms OLED | 120Hz | WIN11 | NVIDIA® RTX 4060 8192MB | SHADOW BLACK | RGB Backlit Keyboard
Add to wishlist
14 People watching this product now!
Category: Laptops Brand: Hp
Share:
Related products
Compare
Quick view
Add to wishlist
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
د.إ 9,240.00
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901219
-4%
Quick view
Apple MacBook Air 2019 13.3″, i5 8th Gen, 256GB 1.6GHz, 8GB Ram, Silver with Touch ID, Resolution 1600 x 2560 | MVFL2
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
د.إ 5,428.50 Original price was: د.إ 5,428.50.د.إ 5,197.50Current price is: د.إ 5,197.50.
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901215
Apple MacBook Pro 2019, Intel Core i5 8th Gen, 13″, 256GB, 1.4GHz, Space Gray with Touch Bar and Touch ID | MUHP2 Eng-KB