Add to wishlist
12 People watching this product now!
Category: Laptops Brand: Hp
Share:
Related products
-4%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Apple MacBook Air 2019 13.3″, i5 8th Gen, 256GB 1.6GHz, 8GB Ram, Silver with Touch ID, Resolution 1600 x 2560 | MVFL2
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
د.إ 5,428.50 Original price was: د.إ 5,428.50.د.إ 5,197.50Current price is: د.إ 5,197.50.
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901215
-24%
Quick view
Renewed Dell Latitude E4310 13.3” Laptop, WLED Anti-Glare LED 1366 x 768 Display, Intel Core i5 M540 2.53GHz, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel Integrated Graphics, DVD±RW, Windows 10, Black-Silver | E4310