Home Laptops & Accessories Laptops HP OMEN TRANSCEND 14-FB0013 GAMING | Core™ Ultra 7 155H | 1TB SSD | 16GB | 14″ (2880×1800) | 2ms OLED | 120Hz | WIN11 | NVIDIA® RTX 4060 8192MB | SHADOW BLACK | RGB Backlit Keyboard
“Apple Macbook Pro 13 inch, 512GB SSD, Intel Core i5 Quad-Core, 8GB Ram, Touch Bar, Bluetooth 5.0, Silver | MV9A2” has been added to your cart. View cart
Click to enlarge
HP OMEN TRANSCEND 14-FB0013 GAMING | Core™ Ultra 7 155H | 1TB SSD | 16GB | 14″ (2880×1800) | 2ms OLED | 120Hz | WIN11 | NVIDIA® RTX 4060 8192MB | SHADOW BLACK | RGB Backlit Keyboard
Add to wishlist
20 People watching this product now!
Category: Laptops Brand: Hp
Share:
Related products
Compare
Quick view
Add to wishlist
Apple MacBook Pro 2019, Intel Core i5 8th Gen, 13″, 256GB, 1.4GHz, Space Gray with Touch Bar and Touch ID | MUHP2 Eng-KB