“Microsoft Surface Laptop 2, 13.5” Multi-Touchscreen PixelSense,Intel 8th Gen Quad Core i5-8350U 1.9Ghz ,8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 620, Windows 10 Pro – Platinum | LQP-00001 LQN-00001” has been added to your cart. View cart
Add to wishlist
16 People watching this product now!
Category: Laptops Brand: Hp
Share:
Related products
Compare
Quick view
Add to wishlist
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
د.إ 980.00
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901199
Quick view
Apple MacBook Pro 2019, Intel Core i7 9th Gen 15″, 16GB RAM 256GB, 2.6GHz with Touch Bar and Touch ID, Silver | MV922
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901218
-35%
د.إ 1,500.00 Original price was: د.إ 1,500.00.د.إ 968.00Current price is: د.إ 968.00.
-4%
Apple MacBook Air 2019 13.3″, i5 8th Gen, 256GB 1.6GHz, 8GB Ram, Silver with Touch ID, Resolution 1600 x 2560 | MVFL2