Add to wishlist
20 People watching this product now!
Category: Laptops Brand: Hp
Share:
Related products
Compare
Quick view
Add to wishlist
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
د.إ 5,370.75
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901221
Quick view
Apple MacBook Pro 2019, Intel Core i5 8th Gen, 13″, 256GB, 1.4GHz, Space Gray with Touch Bar and Touch ID | MUHP2 Eng-KB
Laptops
Rated 0 out of 5
In stock
Add to cart
Add to Enquiry
SKU: GTC178901216
Apple MacBook Pro Laptop, 15.4″ 2880×1800 Retina Display, 9th Gen Intel Core i9 2.3GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, Touch Bar & Touch ID, Eng KB, Space Gray | MV912
-24%
Renewed Dell Latitude E4310 13.3” Laptop, WLED Anti-Glare LED 1366 x 768 Display, Intel Core i5 M540 2.53GHz, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel Integrated Graphics, DVD±RW, Windows 10, Black-Silver | E4310
د.إ 850.00 Original price was: د.إ 850.00.د.إ 643.00Current price is: د.إ 643.00.
-4%
Apple MacBook Air 2019 13.3″, i5 8th Gen, 256GB 1.6GHz, 8GB Ram, Silver with Touch ID, Resolution 1600 x 2560 | MVFL2